Starania o ciążę a bóle i skurcze w dole brzucha

Witam,moj cykl miesiączkowy wynosi 28 dni,trwwanie okresu ok 6 dni.Ostani okres zaczął mi się 12.03.2014 ale w czwartym dniu juz nie byl tak obfity więc 15 i 16 marca współżyliśmy oczywiście narzeczony skończył we mnie.dziś jest 18 marca a ja czuję dziwne bóle i skurcze w brzuchu nie wspomnę o tym jaka jestem ciągle śpiąca. czy może to być ciąża skoro kochaliśmy się w dni niepłodne ?? w jakim najbliższym czasie mogę zrobić test i kiedy ewentualnie znów zacząc starania o dziecko tak by sie udało

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest mała choć nie mogę jej wykluczyć. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku.