Starania o ciążę a bóle nad pępkiem i podbrzusza

Witam! ostatni okres mialam 03.09 okres trwał 5/6 dni ( miesiaczki reguralne ,wspomne jeszcze ze z parterem staram sie o dzidziusia) w terminach spidziewanych dni plodnych kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia rowniez zaraz po miesiaczce.Tydzien po dniach plodnych -4 dzien mecze sie z bolami podbrzusza umiejscowionymi nad pepkiem i typowo pod brzuchem, dotego wieczorami (przed spaniem) i zaraz po wstawaniu mecza mnie mdlosci (lecz nie umiem zmywiotowac) Prosze o pomoc ! :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, ze jest Pani w ciąży, lecz żeby mieć pewność to po terminie spodziewanej miesiączki proszę wykonać test ciążowy ( jeśli krwawienie to będzie się opóźniało). W przypadku ujemnego wyniku również zalecam wizytę u lekarza celem diagnostyki powyższych dolegliwości. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG oraz test ciążowy.