Starania o ciążę a brak okresu i negatywny test ciążowy

Witam serdecznie! Mam problem, staramy się z mężem o dziecko,okres miałam 10.04 (dodam że regularnie co 29dni) dni płodne miałam jakby tydzień później niż powinnam mieć bo 29.04akurat byłam u lekarza i dlatego wiem dwa dni jakby delikatne planienie-4,5.05i problem jest następujący beta hcg robiłam 07.05 brak ciąży czy możliwe że za wcześnie i nie wykryło?okres powinnam dostać 8-9.05,robiłam test i negatywny,okresu niema, dodam że bolą mnie jajniki jak nigdy do tąd,czy możliwe że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Beta hCG z moczu czy z krwi jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku.