Starania o ciążę a spóźniająca się miesiączka i brązowa wydzielina

Witam, Pytanie do ginekologa. od 11 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Moje cykle to średnio 28 - 30 dni, nigdy więcej. Obecnie jest 34 dzień cyklu, nie mam miesiączki. Od 15 dnia cyklu temperatura jest powyżej 37 stopni. Jedyne co zaobserwowałam to częste wizyty w toalecie. Niepokoją mnie tylko dwie kwestie: po pierwsze, nie bolą mnie w ogóle piersi - jak zwykle przed miesiączką, a po drugie od wczoraj mam śluz lekko zabarwiony na brązowo. Czy jest szansa, że udało zajść się w ciążę?

Witaminy w ciąży

Magdalena StusiĹska

Witaj.
Aby potwiedzić lub wykluczyć ciążę najszybciej i najprościej będzie wykonać test ciążowy. Wykaże on ciązę juz w dniu spodziewanej miesiączki-więc spokojnie możesz go wykonać. Jesli okaże się że jesteś w ciąży bezzwłocznie skontaktuj się ze swoim ginekologiem.