Starania o ciążę po tygodniu po przerwaniu stosowania leku Zyban

Witam mam pytanie odnośnie leku zyban który przyjmowałam przez 8 dni, teraz czekam 7 dni żeby mój organizm sie całkowicie z nich oczyścił i jutro kończy mi sie ten 7 dzień i zaczyna dzień plodny w związku z czym razem z mężem chcemy sie starać o dziecko. Czy 7 dni od nieprzyjmowania leku wystarczy żeby nic nie zagrażało ciazy? Wiem ze do zapłodnienia dopiero dojdzie jak już nie biorę leku ale pomyślałam czy może miał on jakiś wpływ na komórkę jajowa w trakcie jego brania po okresie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani rozpocząć staranie o ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.