Starania o ciążę po usunięciu wkładki antykoncepcyjnej

witam.Cztery miesiące temu usunięto mi wkładkę o nazwie Mirena,ponieważ chcielibyśmy dzidziusia,po wyciągnięciu wkładki dostałam antybiotyk ponieważ mam 2 małe cysty. i od trzech miesięcy staramy się o dzidziusia i nic :( w tym miesiącu miesiączka spóżniła mi się 4 dni i nie jest taka jak zawsze bardzo obfita tylko znośna nawet bardzo ale ból piersi się utrzymuje i ból w podbrzuszu również i nie wiem czemu,czy miało by to związek z cystą i czy możemy starać się dalej o dzidziusia?dziekuje;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Wskazana konsultacja z ginekologiem.