Starania o dziecka i plamienie 7 dni przed miesiączką

Witam mam problem w tym roku pojawiło się u mnie krwawienie podczas stosunku 1 -raz było to w kwietniu przed miesiączką dodam że podczas dni płodnych starałam się o dziecko poszłam do lekarza i zrobił test czy nie poroniłam (wynik ujemny) stwierdzil ze jakaś torbiel pękła i tyle...po jakiś 3 miesiącach wykryto u mnie torbiel 2 komorową czynnościową 7 cm przed zabiegiem okazało się że pekła samoistnie.Teraz starałam się ponownie o dziecko i znowu wystąpiło krwawienie jestem 7 dni przed miesiączką

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane krwawienie wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.