Starania o dziecko po usunięciu ciąży

czy jak miałam operacje na usuniecie ciąży po za macicznej to ile musze odczekać żeby znowu się starac o dziecko

Jeśli było to leczenie operacyjne (laparoskopia) i dotyczyło jajowodu to 1 prawidłowy cykl i można ponownie próbować. Jeśli leczenie dotyczyło macicy to okres potrzebny na jej całkowite zagojenie jest znacznie dłuższy, bo operacja a mogła dotyczyć rogu macicy bądź szyjki. Myślę jednak że chodziło Pani o leczenie ciąży jajowodowej. Można się starać, powodzenia