Starania o dziecko przy unormowaniu cyklu Luteiną

Witam serdecznie Przez trzy miesiące nie miałam okresu, lekarz przepisał mi luteinę 50 mg pod język 4 x po jednej tab przez 5 dni oraz luteinę dopochwowo no i dopochwowo mam brać zaraz po skończeniu okresu do następnego okresu po 1 tab na dobę , zaznaczę że od 5 lat staramy się o dziecko i mam już za sobą 2 niepowodzenia 1 raz poronienie w ok 7 tyg a drugie rok temu w 16 tyg . widziałam komentarze , że najlepiej brać po owulacji , nie wiem kiedy mam ją przyjąć aby mi pomogła proszę o odpowiedź

Niestety Luteina jak by ją pani nie brała, według badań, nie poprawia płodności. Powinna mieć pani innego typu leczenie. A przede wszystkim pełną diagnostykę przed rozpoczęciem jakiekolwiek terapii.