Staranie o dziecko a ból jajnika i kleisty śluz

Witam, ostatnią miesiaczke miałam 15-21 Października, biorę od m-c Kwas Foliowy, ponieważ staramy sie o dzidzie. Ostatnio mam kłócie prawego jajnika, podbrzusza. Mam kleisty przezroczysty śluź oraz dziwne bulgotanie/bąbelkowanie w brzuchu. Czy to może być ciąża???

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się zarówno z obecnością wczesnej ciąży jak i zbliżającą się menstruacją. Jeśli nie stosowała Pani żadnych metod antykoncepcyjnych warto wykonać test ciążowy, najlepiej w dniu spodziewanej menstruacji.