Starcze zwyrodnienie plamki żółtej a możliwość leczenia poprzez operację oka

Starcze zwyrodnienie plamki żółtej - czy jest możliwe leczenie poprzez operację oka? Jeśli tak, to w jakiej klinice? Zdiagnozowana u mnie miesiąc temu i jak dotąd żadna pomoc nie została mi zaproponowana. Jedzenie warzyw i owoców tak, ale to nie pomoż., Zdrowy styl życia pomaga na kondycję i figurę, a nie na zatrzymanie objawów AMD. Potrzebna jest mi skuteczna i trwała pomoc. Klinika europejska bez względu na koszty - czy jest możliwość? Pozdrawiam.

Leczenie w przypadkach uzasadnionych może obejmować injekcje wewnątrzgałkowe z Lucentisu lub Eilei. Dotyczy to tzw. mokrej postaci AMD.Istotą kwalifikacji do zabiegu jest badanie OCT połączone ze świeżą angiografią. Zabieg wykonują wszystkie Kliniki w dużych miastach. Pozdrawiam