Stosowanie antykoncepcji hormonalnej i pęknięta prezerwatywa

Witam, tabletki antykoncepcyjne przyjmuję regularnie od 4 miesięcy, żadnej nie pominęłam. Dwa tygodnie temu podczas stosunku pękła nam prezerwatywa(pod koniec) Od tamtej pory nie mam nudności, biegunek, nie przybrałam na wadze. Lekarz ginekolog powiedział mi, że nie mam się o co martwić. Jak sądzicie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero.