Stosowanie białka w proszku na niedowagę

Witam mam 19 lat moja waga wynosi 52kg przy wzroście 173. mam dosyć sporą niedowagę. Słyszałem że mogę przytyć kupując białko w proszku te co biorą kulturyści. czy to jest dobry pomysł czy raczej zły. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam,

jeśli połączy to Pan z odpowiednimi ćwiczeniami, a także dobierze odpowiednią dawkę białka z całej diety + z odżywki to może to pomóc.

Przyjmowanie dużych ilości białka może być jednak szkodliwe. Dlatego warto skonsultować się z dietetykiem osobiście.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska