Stosowanie Bromergonu na zatrzymanie laktacji

Witam. Jestem miesiąc po porodzie. Od 2 tygodni przyjmuje bromergon na zatrzymanie laktacji. Od początku mialam problemy z karmieniem ponieważ ciagle robiły mi się zastoje nic nie pomagało a pokarm cięzko było odciągnąc. Jak wczesniej napisałam przyjmuje bromergon a nadal piersi w jednym fragmencie są twarde jakby guzy tam były. Byłam na usg wykazało ze mam poszerzone kanaliki mlekowe i małego torbiela na jednej piersi pytanie moje jest czy te kanaliki się jakoś zweżą? Czy bromergon pomoze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować przyjmowanie Bromergonu. Objawy powinny stopniowo ustępować. Jeśli się tak nie stanie, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.