Stosowanie Castagnusa a brak okresu

Nie mam okresu. Spóźnia się już 17 dni. Mam 48 lat - dotychczas działało jak w zegarku- @ była co 17 dni. Mam tylko plamienia od 3 dni. Od 4 dni zaczęłam na własną rekę zazywać Castagnus. Czy dobrze robię?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety wymieniany przez Panią preparat jest lekiem ziołowym o nie do końca poznanym mechanizmie działania i nie wiadomo jak wpłynie na Pani cykle miesiączkowe. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa w celu konsultacji. Pozdrawiam.