Stosowanie kropli Nerwonal na nerwicę

Witam, od 2 lat mam nerwice jestem młodym człowiekiem lekarz rodzinny powiedzial ze samemu musze z tym walczyć i nic nie poradzi u psychiatry byłem jednak leki od niego działaly strasznie zle najbardziej przeszkadzają objawy od żołądka mdli mnie ściska znalazłem lek o nazwie NERWONAL jednak nigdzie go nie moge kupić, jest jakiś zamiennik tych kropli? nie chce ogólnych uspokajajacych tylko takich jak te w nich pisało w ulotce: " łagodzi objawy przewodu pokarmowego na tle nerwowym" takich szukam

Dzień dobry,

Sam nie wyleczy się Pan z zaburzeń lękowych.
Podstawową metodą leczenia jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Leczenia Nerwic, niektóre oddziały szpitalne w Pl - w których stosowana jest psychoterapia) lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza