Stosowanie leków a problemy ze wzwodem

Witam. Mam problem taki iż zażywam leki: Sulpiryd 100mg/2xdziennie Paroxinor 20mg/1xdziennie Naurotop retard 300/2xdziennie po pół tabletki. I sprawa wygląda tak że od kiedy zażywam te leki zauważyłem u siebie zmniejszone libido oraz brak doznań seksualnych ponieważ bardzo ciężko jest wywołać u mnie wzwód a o erekcji to już nie ma mowy.. Co w takim przypadku miałbym zrobić ? Może jakieś inne leki ? Te leki biorę na depresję, lęki oraz zaburzenia psychosomatyczne tzw. nerwicę żołądka. Pozdrawiam.

Większość leków psychotropowych faktycznie ma hamujący wpływ na sferę seksualną.
Pisząc o kłopotach z erekcją miał Pan zapewne na myśli wytrysk, czyli ejakulację.
Erekcja i wzwód określają to samo zjawisko, niedokrwienie penisa...
Proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym o problemie. Zmiany dawkowania na własną rękę mogą rozchwiać stan psychiczny i jednocześnie być też niekorzystne dla seksu.
To problem dla specjalisty widzącego Pacjenta, internet nie jest tu "dobrym doktorem".
Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe mogą wywoływać skutki uboczne w postaci obniżonej sprawności seksualnej. Szczegółowe informacje na temat ich ubocznego działania może Pan uzyskać u leczących Pana specjalistów. Warto byłoby też skonsultować się z lekarzem-seksuologiem.

Pozdrawiam.

Na pana miejscu, zmieniłbym lekarza, na kilka dni wskazane byłoby połozyć się w dobrej Klinice Psychiatrycznej aby ustawić właściwe leczenie, wiele objawów to działanie leków , które Pan przyjmuje