Stosowanie leków na przeziębienie a zapłodnienie i rozwój ciąży

Witam dowiedziałam się dziś ze jestem w ciąży tylko ze podczas stosunku w którym doszło do zapłodnienia byłam chora przyjmowałam leki czy jest możliwe ze ta ciąża dobrze się rozwinie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie leki Pani przyjmowała. Jak najbardziej jest jednak szansa, że ciąża będzie rozwijać się prawidłowo. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Proszę udać się na pierwszą wizytę do specjalisty ginekologa.