Stosowanie leku Doreta przy uczuleniu na leki niesteroidowe

Jestem uczulony na leki niesteroidowe przeciwzapalne i moje pytanie czy mogę brać lek przeciwbulowy Doreta.Czym mogę leczyć przeziębienie jakimi lekami?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Lek Doreta nie zawiera niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tylko paracetamol i tramadol) więc może go Pan stosować. Na przeziębienie polecam paracetamol.