Stosowanie leku Klimonorm przez 22-latkę a prawdopodobieństwo ciąży

witam, mam 22 lata i z powodu braku miesiączki zazywam tabletkki Klimonorm ( tabletki dla kobiet z menopauzą), jednoczesnie zażywam kwas foliowy.Zostały mi 3 tabletki do zakończenia opakowania ( jest to jedne z kolejnych) i czy w tym czasie, tych trzech ostatnich tabletek, jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas stosunku???o ile jest to jak duze?? z góry dziękuję za odp

Witam. Zażywany przez Panią preparat nie jest środkiem antykoncepcyjnym, w związku z czym podczas jego stosowania jest dość duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.