Stosowanie leku Penilarge na powiększenie penisa

Witam Mam 19lat Prowadze zdrowy tryb życia , nie piję nie palę, pracuję i gram raz w tygodniu w piłkę Stosuję już od miesiąca Tabletki Penilarge i Krem Penilarge ze sklepu intymnosc.pl. Mój penis ma 14-15cm podczas erekcji i 12cm w obwodzie i postanowiłem go powiększyc. Pytanie brzmi . Czy te tabletki napewno mi pomogą, czy niezaszkodzą, kiedy będzie efekt, jaki będzie efekt. Ogólnie co państwo sądzą o tych specyfikach, chyba że mają Państwo inna lepśża metode/środki na powiększenie penisa POZDR

Z medycznego punktu widzenia nie istnieje żadna terapia farmakologiczna, której efektem miałoby być uzyskanie wydłużenia prącia. Gdyby takowe medykamenty istniały, to mężczyźni nieusatysfakcjonowani długością swojego członka, przyjmowaliby taką farmakoterapią i tzw. kompleks "małego członka" przestałby być rozpoznawaną trudnością.A sam koncern wypuszczający ów medykament stałby się pewnie farmaceutycznym gigantem. Warto więc z dystansem traktować wszelkie doniesienia o lekach czy suplementach, które rzekomo przyczyniają się do wydłużenia prącia. Taki efekt (dodatkowo efekt pogrubienia) można osiągnąć dzięki chirurgicznej interwencji polegającej na przecięciem więzadła wieszadłowego. Istota zabiegu nie polega na kreacji nowej długości członka, lecz na uwolnieniu części prącia, która jest ukryta. Wówczas można uzyskać efekt wydłużenia prącia o ok. 3 cm. Zabieg ten wiąże się jednak z pewnym ryzykiem, m.in. niestabilnością mechanizmu erekcji.

Dzień dobry.

Nie istnieją leki na powiększenie penisa, a opisywana długość Pańskiego penisa jest jak najbardziej normalna. Na pocieszenie dodam, że, jeżeli już mówić o rozmiarach, większe znaczenie dla współżycia może mieć nie długość członka, a jego obwód. Sądząc z podanych przez Pana miar - obwód Pańskiego penisa można uznać w zasadzie za imponujący.

Pozdrawiam.