Stosowanie Lymphomysotu u dziecka

Witam, Od wrzesnia podaje synkowi (3,5 roku)lymphomysot, który podaję do teraz bo jakby mial wieksza odporność po tych kroplach no i przede wszystkim nie chrapie i latwiej mu sie oddycha, ale zaniepokoila mnie troche morfologia z wymazem, bo niby wszystko w normie ale hemoglobina 11,5 i zastanawiam sie czy przyczynily sie do tego krople homeopatyczne czy przyczyna moze byc inna? bardzo proszę o odpowiedz Honorata

Witam! Mało prawdopodobne jest, że obniżony poziom hemoglobiny spowodowany jest przyjmowaniem leku homeopatycznego. Myślę że w zaistniałej sytuacji warto oznaczyć parametry gospodarki żelazem (Fe, UIBC, ferrytyna) i wprowadzić ewentualną suplementację.