Stosowanie plastrów Evra a pływanie

Witam mam pytanie od paru lat używam plastrow Evra ostatnio zaczelam chodzic na basen i ta metoda antykoncepcji okazala sie byc malo praktyczna przy ttm sporcie chcialabym ja zamienic na pigulki o podobnym skladzie czy wogole wystepuja takie pigulki zblizone hormonalnie do plastrow?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na różnicę w sposobie dostarczania hormonów do organizmu dostępne preparaty różnią się dawką hormonów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który dobierze odpowiedni preparat.