Stosowanie preparatów na zatrzymanie miesiączki a zajście w ciążę

Witam,mam pytanie jesli brałam tabletki przez trzy tygodnie na zatrzymanie miesiaczki ""UTOVLAN'' i przestałam je brac 24 wrzesnia .Czy nie ma zadnych przeciwskazan aby zajsc w ciaze ?Dziekuje za odp .

Witam. Niestety nie mogę w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na to pytanie. Samo przyjmowanie wymieniowych tabletek nie stanowi obecnie przeciwwskazania do zajścia w ciążę. Jednak o możliwości istnienia innych przeciwwskazań powinien wypowiedzieć się ginekolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.