Stosowanie prezerwatyw firmy Durex a skuteczna ochrona antykoncepcyjna

Witam, z żoną kochamy się zabezpieczając sie tylko prezerwatywa i moje pytanie czy jesli uzywamy dobrej firmy Durex oraz prezerwatywa nigdy nie pękła ani nie zsuneła sie to czy to jest wystarczajace zabezpieczenie przed ciaza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Żadna metoda nie daje 100% pewności. Dla prezerwatyw skuteczność jest na poziomie 90% z lekkimi wahaniami w zależności od metody badania.