Stosowanie prezerwatywy podczas seksu oralnego

Chcemy z dziewczyną spróbować seksu oralnego na moim ciele, czy jeśli dla mnie jest to coś nowego dla Niej też, powinienem kupować prezerwatywę ?

Dzień dobry.

Najprościej zapytać o to partnerkę, której przede wszystkim problematyka seksu oralnego z Panem będzie dotyczyć.

Pozdrawiam.

Dla niektórych kobiet seks oralny bez prezerwatywy jest niezbyt przyjemny. Ponieważ ma to być pierwsze doświadczenie Pana dziewczyny w tym względzie, moim zdaniem lepiej aby Pan miał prezerwatywę w zanadrzu i aby dziewczyna wiedziała, że może z niej skorzystać gdyby chciała.
pozdrawiam