Stosowanie soczewek przy astygmatyźmie i krótkowzroczności

Witam, mam pytanie co do doboru okularów do jazdy samochodem. Jestem krótkowidzem i mam astygmatyzm. Jakie okulary lub soczewki byłyby odpowiednie w moim przypadku? Ile mogą kosztować takie okulary lub soczewki? Co jaki czas trzeba wymieniań/ nabywać nowe soczewki przy tej wadzie wzroku?

Witam. Dobór odpowiednich soczewek i częstość kontroli dobierana jest indywidualnie - w zależności od wady wzroku. Koszt soczewek uzależniony jest natomiast od salonu w którym zdecyduje się Pani/Pan na zakup. Proszę pamiętać że przy zakupie okularów zazwyczaj największa jest cena oprawek.