Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a borelioza

Biorę tabletki antykoncepcyjne.4 marca stosunek, 12 marca @ jeden dzień spóźniona.10 dni po zakończeniu test ciążowy negatywny, krwawienie w kwietniu w terminie8.04(5dni),9.04 zrobiłam test beta hcg <1,po zakończeniu ktwawienia(6 dni) test ciążowy negatywny. Stwierdzono u mnie boreliozę czy ta choroba mogła zafałszować wszystkie zrobione przezemnie testy.piersi zaczynają mnie boleć przy 6-7 tabletce,podczas krwawienia przestają. Czy na pewno nie jestem w ciąży.

Witam borelioza i koinfekcje może wypływać na pewne badania (szczególnie serologiczne) ale nie na poziom hcg. Może pani oczywiście test powtórzyć. Jesli będzzie negatywny nie jest pani w ciąży.