Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych przez 5 dni a termin wystąpienia miesiączki

Witam mam problem w październiku dostałam okres dni5 po czym zjadłam tabletki anty ale po trzech dniach przestałam je jesc i znowu dostałam okres czy jest możliwość ze w listopadzie okres przyjdzie później

Aleksander Ropielewski

Tak jest to możliwe ponieważ tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony płciowe i mogą zaburzyć cykl miesiączkowy.