Stosowanie tabletek Logest a stosunek

WITAM MAM PYTANIE BIORĘ LOGEST I ZAPOMNIAŁAM 4 TABLETKI W PIERWSZYM TYGODNIU I WZIĘŁAM JĄ RAZEM Z 5 A W TYGODNIU POPRZEDZAJĄCYM MIAŁAM STOSUNEK CO DALEJ CZY MAM BRAĆ TABLETKI?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. Jeśli w czasie przerwy nie wystąpi krwawienie, proszę wykonać test ciążowy.