Stosowanie Yasminelle i pomięcie dwóch tabletek

Mam pytanie. Biore tabletki Yasminelle , po I opakowaniu dostałam okres w przerwie - tabletki brałam regularnie. Przy II opakowaniu tabletek zdarzyło mi się zapomnieć ich 2 razy i dodam że czasem brałam o różnych godzinach. Dziś skończyłam opakowanie i rano strasznie bolało mnie podbrzusze i pojawiły się brązowe plamienia - przy podcieraniu - tyle. Dodam że współzyje bez dodatkowych srodków zabezpieczajacych
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję aby nie robiła Pani teraz 7 dniowej przerwy dla zachowania ochrony przed ciążą.