Stosunek 4 dni po skończeniu miesiączki a ryzyko ciąży

Witam otóż mam pytanie uprawiałem sex z swoją kobietą 4 dni po Okresie i skończyłem w niej jest możliwość ze zajdzie w ciąze pomocy to będzie nasza 2 ciąża jak doszło do zapłodniena tylko ze 1

W tej sytuacji dużo zależy od długości cyklu. Im krótsze cykle płciowe, tym większa szansa na ciążę. Dla przykładu, jeśli cykle są bardzo krótkie np. 24 dni, a miesiączki długie -6 dni, to można wyliczyć: 24 - (6 (miesiączka) + 4 (4 dni od okresu) = 14, czyli znakomity czas do zapłodnienia. Zatem proszę zapytać partnerkę o długość cyklu i warto policzyć. Plemniki mają zdolność zapładniającą do 2, maks. 3 dni.