Stosunek bez wytrysku w dniu płodnym a możliwość ciąży

Witam , uprawiałam sex z moim chłopakiem ja jestem w wieku 22 chlopak 25 nie było wytrysku byl to stosunek przerywany bez prezerwatywy w dni płodne. Bardzo się martwie bo zawsze się zabezpieczamy ... jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze? odzywiamy sie zdrowo, chlopak gra w pilke niewiem czy to ma znaczenia, czekam na odpowiedz, bardzo zmartwiona :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciąże jest duża. Nie można jej wykluczyć.