Stosunek bez zabezpieczenia 9 dni po okresie a ryzyko ciąży

Witam , kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w dniach 9-11.12 a okres dostałam 30.11 , po każdym razie chłopak wypróżniał się i mył , jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. Zwłaszcza w dni poprzedzające owulację. Ryzyko ciąży jest duże.

Mikcja, czyli oddanie moczu po kontakcie oraz umycie narządów ma oczywiście pewne znaczenie, ale niewystarczające.
Kontakt należy traktować jako bez zabezpieczenia.
Ciąża jest możliwa.
Zachowanie Wasze jest ryzykowne.
Pozdrawiam. JW