Stosunek bez zabezpieczenia a podejrzenie ciąży

witam mam pytanie kochalam sie z moim facetem 3 .02.2014. a okres mialam 22.01do 25.01. 2014 czy mialam dni plodne i moglam zajsc w ciaze kochalismy sie bez zabspieczenia w przerywanym kilka razy czy mam ryzyko ze jestem w ciazy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile dokładnie trwają Pan cykle, co uniemożliwia określenie czy były to dni płodne. Jeśli jednak współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.