Stosunek bez zabezpieczenia a wiarygodność testu wykonanego po 13 dnia

witam, współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia miałam wtedy dni płodne, zastanawiam sie czy przez to nie jestem w ciąży. Od stosunku mineło 12 dni test planujme zrobic jutro czyli bedzie to dzien 13 , moje pytanie brzmi czy test wykryje mi ciązę? odrazu zaznaczam ze nie wytrzymam w tej niepewności ani dnia dłużęj chce jutro.. prosze o szybką odpowiedz to dla mnie ważne
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wykonanie testu ciążowego po 14 dniach będzie bardziej wiarygodne. Proszę wykonać test z porannej próbki moczu. Pozdrawiam