Stosunek bez zabezpieczenia a wyliczenie dni płodnych

Witam, kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia (do końca we mnie) 6 dnia cyklu, miesiączki mam nieregularne, ostatnia była po 25 dniach, wcześniejsza po 27 dniach. Czy jest możliwe, że doszło do zapłodnienia? Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Witam! Ustalenie dni płodnych na podstawie długości cykli możliwe jest wyłącznie po przeanalizowaniu większej liczby cykli, najlepiej z ciągu ostatnich 12 miesięcy. Przy podanej długości cykli, dni płodne przypadają na 5-16 dzień cyklu. Oznacza to, że teoretycznie istnieje ryzyko zapłodnienia, ale jest ono stosunkowo niskie. Wydaje się, że nie powinna mieć Pani większych powodów do obaw. Za 14 dni może Pani jednak wykonać kontrolnie test ciążowy. Pozdrawiam