Stosunek bez zabezpieczenia po wytrysku

Witam mam pytanie uprawiam seks z chlopakiem ale za nim do tego doszlo najpierw doszedl recznie i wytarl tylko penisa w koldre albo ta sperma wyschla nie wiem . i po tem zaczelismy sie kochsc bez zabezpieczenia ale we mnie sie nie spuscil , ale chodzi mi o to czy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze gdy mogla zostac spema na jego czlonku i po tem mialam go w pochwie

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w opisanym przypadku istnieje ryzyko zajścia w ciąże choć jest niewielkie. Proponuję Pani wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.