Stosunek bez zabezpieczenia, silny ból brzucha i prawdopodobieństwo poronienia

Witam. 20VIII i 4IX kochałam się z mężem. Nie zabezpieczaliśmy się. 1IX miałam okres ale krótszy, prawie bez krwawienia. 26IX nagle dostałam strasznego bólu brzucha, plamiłam 2dni. Okres dostałam 5X-dłuższy i obfitszy niż zwykle. Gin powiedział że MOGŁAM być w pierwszych tyg ciąży, zarodek MÓGŁ się nie zagnieździć a okres MÓGŁ BYĆ naprawdę poronieniem. Nie wykluczył i nie potwierdził tego, brak badań czy innej diagnozy, dał tylko globulki na stan zapalny. Nie wiem co myśleć. Poroniłam czy nie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Tak jak powiedział Pani lekarz - to mogło być poronienie ale nie musiało. Niestety nie ma też takiej możliwości, by to teraz potwierdzić lub wykluczyć.