Stosunek bez zabezpieczenia w 12. dniu cyklu

Witam.Uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia. Był to 12 dzien po pierwszym dniu poprzedniego okresu.Kolejny okres dostałam w terminie,niestety był dużo krótszy niż zwykle-4 dni.Od 2 lat mam regularny,trwa 7.2 dni po okresie zauważyłam brązowa wydzieline na bieliźnie,po kilku dniach białą.Staram się obliczać dni plodne i nie na podstawie wydzieliny z pochwy,jednak te ostatnie zdarzyły mi się pierwszy raz.Dodam,że przez kilka dni strasznie bolało mnie podbrzusze.Czy to może byc ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć ciąży ale jej prawdopodobieństwo jest bardzo małe. Bardziej prawdopodobne wydaje się być rozpoznanie infekcji dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.