Stosunek bez zabezpieczenia w dni niepłodne po owulacji

Witam, niedawno kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia w dni niepłodne po owulacji. Kobieta miała strasznie sucho, przez co podrażniłem członka . Dziś rano podczas kąpieli zauważyłem białe swędzące krostki na penisie, skórze podczas naciągania. Stosuję maść "clotrimazolum gsk".(nie poszedłem do lekarza). Mój organizm nie jest słaby, nie biorę antybiotyków ani nie brałem od 2 lat. Mam wyniki krwi bardzo dobre. Chcialbym się dowiedzieć co to jest, i czy tą maścią uda mi się rozwiązać problem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest to infekcja grzybicza to lek powinien pomóc, jednak zastanawia Mnie czy opisywane krostki nie są to przypadkiem plamki Fordyce'a a świąd spowodowany jest podrażnieniem skóry. Wspomniane plamki to fizjologiczna zmian.