Stosunek, brak krwawienia a stres przed operacją kolana

Witam, pytanie skierowane jest w stronę mojej dziewczyny. Otóż kochaliśmy się końcem czerwca, dziewczynie spóźniał się okres (i go nie dostała w ogóle), więc wybrała się do ginekologa. Powiedział jej, że wszystko w porządku i ciąży nie ma (opóźnienie było spowodowane braniem dużej ilości tabletek, gdyż miała mieć operację na kolano). Niedawno znów się kochaliśmy (bez zabezpieczenia), okres powinna dostać właśnie w tym tygodniu, lecz po nim znowu brak śladu. Tabletki, które zażywała, przestała brać ok. 2 tygodnie temu. Dodam jeszcze, że od 2 dni ją brzuch boli, lecz brak okresu. Czy to mogą działać jeszcze tabletki? Dodam, że operację ma mieć w poniedziałek, więc do ginekologa wybrać się nie może, jak i nie może brać już żadnych tabletek do operacji. Więc czy spóźniający się okres może być spowodowany tabletkami/stresem przed operacją czy strachem przed ciążą?

Witam serdecznie, w przypadku nieregularnych cykli trudno ustalić dni płodne. Wydaje się, że i tym razem brak krwawienia spowodowany jest przejściowymi zaburzeniami hormonalnymi, które mogą być wywołane przyjmowanymi lekami. Że względu na niezabezpieczony stosunek w minionym miesiącu, wskazane jest kontrolne wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam