Stosunek dwa dni przed planowanym okresem a ryzyko ciąży

Witam Uprawialiśmy seks w sobotę moją dziewczynę już bolały piersi i brzuch okres miała planowany na poniedziałek lecz jak narazie go nie dostała w poniedziałek wtorek bolały ją piersi puchły i brzuch bolał raz mocno raz był mało co odczuwalny i dzisiaj piersi ma nadal twarde a brzuch nie boli czy jest ryzyko ciąży prezerwatywa nie uległa zniszczeniu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie ma ryzyka zapłodnienia. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.