Stosunek dzień przed poprzednią miesiączką a brak okresu

Witam miałam miesiączkę 5 wrzesnia i zawsze dostawałam co 25 dni a juz jest 28 dzieni i jej brak a spulrzylam jeszcze wrzesniu dokladnie to bylo 4 wrzesnia to zaraz po stosunku dostalam miesiaczke czy mam sie martwic ze moge byc w ciazy jak teraz niemam okresu czy moge byc w ciązy prosze o pomoc dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie ma możliwości ciąży gdyż dzień przed okresem jest jeszcze dniem niepłodnym. Należy szukać innej przyczyny opóźniania się okresu nie nie jest nią współżycie.