Stosunek i okres a ciąża

Mam 19 lat.
14 lutego kochałam się z moim chłopakiem i nie wiem czy nie doszło do wytrysku w pochwie mimo tego, że mój chłopak wyszedł przed końcem.
Dostałam pierwszej miesiączki regularnie i trwała ona 4 dni. Zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. Dodam, że robiłam test popołudniu. Dwa dni miałam zawroty głowy, a teraz wszystko mi się odbija. Nie mam innych objawów typu wymioty, senność.
Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Skoro miała Pani miesiączkę o takiej jak poprzednie obfitości i długości, to szansa na ciążę jest znikoma. Dla pewności, zawsze może Pani powtórzyć test ciążowy.
Pozdrawiam serdecznie!