Stosunek płciowy a ryzyko zajścia w ciążę

witam, uprawiałam dzisiaj seks z chłopakiem zabezpieczaliśmy się. Lecz on ma problem z dochodzeniem w gumce więc pozwoliłam mu skończyć na brzuch i piersi. niestety troche spermy spłynęło na moje wargi sromowe, byłam jeszcze troche mokra więc boje się że mogło to się jakoś połączyć. Od razu po tym poszłam wziąć prysznic, czy jest jakaś szansa na to że zajdę w ciąże ? miesiączkę mam dostać 15 grudnia

Wymaga to pewnej samodyscypliny i zrozumienia partnerki.
Zwykle w następnym spotkaniu ejakulacja odbywa się szybciej, pod warunkiem, że nie było w międzyczasie masturbacji.
Inna opcją jest mocniejsza stymulacja penisa przez partnerkę palcami, penis jest wtedy bardziej płytko w pochwie.
W ten sposób penis "przyzwyczaja się" do wytrysku w pochwie z prezerwatywą.
Prezerwatywa nie zabezpiecza w 100% przed ciążą, czasami pęka lub się "ześlizguje" z penisa.
Wytrysk w okolicy piersi także nie jest w pełni bezpieczny, jeśli partner posuwa sie potem z pocałunkami w dół ciała, w kierunku podbrzusza.
Takich różnych sytuacji będąc podniecona, a czasem pod wpływem alkoholu, para często nie kontroluje dostatecznie.
Pozdrawiam.