Stosunek po okresie i brązowy śluz

Witam. Mam następujący problem. 13.09 dostałam miesiączkę, 16.09 okres powoli zaczął się kończyć, a w jego miejsce pojawił się śluz o brązowym zabarwieniu. Nie było go zbyt dużo. Tego dnia- 16.09- współżyłam ze swoim chłopakiem wpierw w prezerwatywie, później trochę nas poniosło i kochaliśmy sie bez niczego. Jednak nie doszedł we mnie. Po stosunku zaczęłam krwawić, po godzinie znów pojawił się brązowy śluz. Bardzo się boję. Ne wiem co to może być. Proszę o odpowiedz. Mój cykl trwa 28 dni.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Prawdopodobnie wbrew temu co Pani myślała krwawienie miesięczne jeszcze się nie zakończyło.
Śluz podbarwiony krwią może występować zarówno na początku miesiączki jak i pod jej koniec.
Przejściowe zwiększone krwawienie po stosunku może wynikać z traumatyzacji pochwy i szyjki macicy, lub co bardziej prawdopodobne w tym przypadku do przyśpieszenia odpływu krwi z macicy związanego z krwawieniem miesięcznym.