Stosunek po owulacji a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, Miałem seks moja kobietą po okresie codziennie aż do owulacji i dzień po owulacji. Jest duże prawdopodobieństwo że jest w ciąży??Czy to zależy od jakiś czynników? Czy np. jedno piwo wypite przed stosunkiem jakoś osłabia plemniki że nie dotrą do jajowodów??Czy testy ciążowe dostępne w aptekach są wiarygodne??Najlepiej ile dni po owulacji wykonać test ciążowy?? Pobolewania jajników,senność to początkowe objawy ciąży??Jak testy ciążowe dają wynik negatywny to napewno nie jest w ciąży?

Test ciążowy z apteki należy wykonać pierwszego dnia spodziewanej miesiączki ( a więc ok 14 dni po owulacji), test z krwi można wykonać wcześniej.

Pozdrawiam!