Stosunek podczas okresu a mdłości i omdlenie

witam kochalam sie z chlopakiem podaczas okresu wieczorem zemdlalam mam mdlosci temperature i zimno mi jest

Witam,
podczas miesiączki organizm jest osłabiony, co dodatkowo zostało spotęgowane wysiłkiem podczas stosunku - z tego powodu mogła Pani omdleć.
Mdłości mogą również występować podczas miesiączki, podwyższona temperatura - również.

Jeżeli objawy utrzymają się kilka dni może się Pani zgłosić do lekarza POZ.

pozdrawiam