Stosunek przed owulacją a ryzyko ciąży

witam mam mały problem dnia 19-21 grudnia miałam miesiączkę kochałam się z chłopakiem przed owulacją i w trakcie (wg moich obliczeń) czyli dnia 04,01 i 06,01 po tygodniu miałam dziwne bóle brzucha i zle się czułam bałam się że mogę być w ciąży ale miesiączkę dostałam po 30 dniach przerwy od poprzedniej tak wg nie było normalne krwawienie tylko 1 dzień mocniejsza a 2 i 3 dzień plamienia co to może oznaczać?? Dodam że byłam u ginekologa tak przed stosunkami i pow. że jest wszystko ok KAROLINA ;)

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć jednoznacznie iż wspomniane objawy są wynikiem ciąży, gdyż w pierwszym trymestrze ciąży mogą pojawiać się krwawienia miesięczne. Proponuję wykonać test ciążowy.